Яка підлога для автомайстерні вибрати: бетонна з топпінгом або наливна епоксидна підлога?

Клієнти, які користуються послугами СТО, звертають увагу не лише на професіоналізм персоналу, а й на умови, в яких виконується ремонт та обслуговуються клієнти. Для успішної роботи автосервісу наявність у ньому надійної, зносостійкої підлоги просто необхідна. При виборі покриття для автосервісу слід враховувати постійне пересування автотранспорту, використання хімічних речовин, підвищений рівень вологості в приміщенні.

Підлогове покриття для СТО повинно мати ряд характеристик:
  • бути неслизьким;
  • бути стійким до дій високої температури;
  • бути стійким до дії хімічних речовин (кислот, масел, бензину та інших);
  • легко прибиратися;
  • мати стійкість до механічних і ударних навантажень;
  • бути ремонтопридатним;
  • пожежостійкість;
  • бути довговічним, тобто мати тривалий термін експлуатації.

Для автосервісу оптимальний вид покриття для підлоги вибирається індивідуально залежно від виконуваних робіт (шиномонтаж, слюсарний або кузовний ремонт, фарбувальні роботи) і від транспорту, що обслуговується (легкові машини, вантажівки, автобуси, спец. техніка). Буває, що в одному приміщенні присутні ділянки, на яких виконується різний вид робіт, і, відповідно, підлога повинна мати різні властивості. У такому разі підлога на цих ділянках необхідно виконувати різної конструкції.

На СТО в якості покриття для підлоги можна застосовувати бетонні підлоги з топпінгом, наливні полімерні підлоги або просочення для бетону, тобто. фарбувальні полімерні підлоги.

При виборі бетонної підлоги з топінгом в якості покриття для підлоги необхідно використовувати додаткові просочення, які забезпечать захист підлоги від хімічного впливу рідин. Особливо це актуально на СТО, де бензин, антифриз, машинне масло потраплятимуть на підлогу.

Якщо неправильно вибрати тип покриття для підлоги (наприклад, як завершальний шар використовувати матеріал призначений для менших навантажень, ніж реальні) або порушувати технологію його укладання, то підлога швидко прийде в непридатність.

 

При професійному монтажі наливна підлога в автосервісі прослужить дуже довго і не потребує ремонту.

Влаштування бетонних та наливних підлог під ключ для автомайстерень виконує будівельна компанія «БК «АльфаПівденьБуд». Вартість робіт з бетонної підлоги для автосервісу в Одесі, Миколаєві, Херсоні та Дніпрі, з урахуванням усіх Ваших побажань та вимог, можна дізнатися зателефонуємо нашим менеджерам за телефонами, вказаними на сайті.

Перегляньте приклади останніх виконаних робіт з влаштування промислової бетонної підлоги зі зміцненим верхнім шаром на СТО можна в розділі “Наші проекти”:

 

Влаштування промислової бетонної підлоги зі зміцненим верхнім шаром на СТО

Влаштування промислової бетонної підлоги на СТО

Влаштування промислової бетонної підлоги на СТО