Бетонна система теплої підлоги — найпоширеніша система водяної теплої підлоги на сьогоднішній день, завдяки простоті монтажу та ряду переваг.

Бетонна система водяної теплої підлоги є системою трубопроводів, по якій циркулює теплоносій. Як теплоносій може виступати вода, розчин етиленгліколю, антифризу. Щоб тепло не йшло донизу, укладається шар теплоізоляції. Одночасно несучим та теплорозподільним шаром є бетонна стяжка. Товщина бетонної стяжки вибирається з урахуванням передбачуваного навантаження на підлогу, архітектурних особливостей будівлі та побажань замовників.

Завдяки своїй властивості поглинати та віддавати теплоту, бетон відмінно підходить для верхньої частини системи водяного обігріву. Система трубопроводів заливається бетонною стяжкою, яка ефективно і рівномірно віддає тепло в опалювальне приміщення.

Вкрай важливо правильно з’єднати всі труби і вибрати таке їхнє розташування, яке дасть найкращий зігріваючий ефект для всього простору! Довірте теплу підлогу під бетонною основою професіоналам!

Для кожного приміщення розрахунок протяжності труби та кроку її встановлення необхідно проводити окремо. Якщо в розрахунку припуститися помилки, це може призвести до нерівномірного нагрівання підлоги з утворенням теплих і холодних ділянок на підлозі, а також до утворення місць витоку тепла.

Коли встановлення теплої підлоги завершено, обов’язково виконується перевірка системи під високим тиском. Тільки після цього виконується заливка бетонної стяжки, яку виконують при підключеному робочому тиску труб.

Переваги бетонної теплої підлоги:
  • рівномірний розподіл тепла на поверхні підлоги;
  • висока інертність обігріву (бетонні підлоги повільно прогріваються, зате і повільно остигають, що також плюс комфортності такої системи обігріву);
  • надійність.

В нашій будівельній компанії «БК «АльфаПівденьБуд» Ви можете замовити бетонну теплу підлогу або просто отримати консультацію щодо системи опалення «тепла водяна підлога» за тел (097) 164-90-97