Що таке епоксидна підлога?

Епоксидна полімерна наливна підлога – оптимальний варіант оформлення для побутових, комерційних та промислових об’єктів. Він є двокомпонентною сумішшю у вигляді робочої епоксидної смоли, що створює поверхню, і загусника. При змішуванні цих речовин виникає хімічна реакція, яка в процесі затвердіння призводить до утворення жорсткого пластичного матеріалу, що складається з щільно пов’язаних поперечно-полімерних структур. Цей склад добре зчепляється з більшістю підстав, створюючи міцну та довговічну поверхню підлоги, яка прослужить не менше 15 років, не втрачаючи своїх характеристик та зовнішнього вигляду.

Завдяки своїй надійності та довговічності бетон з епоксидним покриттям є популярним вибором для багатьох підприємств.

Виготовити якісну епоксидну наливну підлогу Вам допоможе будівельна компанія «АльфаПівденьБуд».

Переваги епоксидної підлоги

Використання епоксидного покриття для бетонних підлог створює багато переваг:

1. Довговічність та міцність

Епоксидні підлоги дуже міцні та стійкі до стирання, до механічних та ударних навантажень, що робить їх ідеальним вибором для комерційних та промислових приміщень. Епоксидна наливна підлога може витримувати постійний потік транспортних засобів та важкої техніки.

2. Стійкість до хімічних речовин

Завдяки дуже міцній та стійкій структурі, епоксидна підлога може витримувати тривалу дію хімікатів, без втрати своєї ефективності та пошкоджень.

З цієї причини епоксидне покриття ідеально підходить для підлоги фармацевтичних об’єктів, складських приміщень та промислових підприємств, які регулярно піддаються впливу агресивних речовин.

3. Не пропускає воду та пари, він повністю гідроізолює поверхню, що допомагає підтримувати у приміщенні необхідну вологість. За рахунок безшовної технології заливки відсутні слабкі місця, через які рідина може проникати у приміщення або виходити з нього.

4. Висока ремонтопридатність

Якщо верхній шар епоксидної підлоги внаслідок будь-яких дій буде пошкоджений, його можна швидко відновити за допомогою простих дій і невеликої кількості готового складу без залучення спеціальної техніки.

5. Швидкий монтаж

Ще одна перевага епоксидної підлоги полягає в тому, що їх відносно швидко і легко наносити. Не потрібно надовго зупиняти бізнес чи об’єкт виробництва, що заощаджує час та гроші. БК «АльфаПівденьБуд», завдяки наявності всієї необхідної техніки, за короткий термін виготовить для Вас епоксидну наливну підлогу з гарантією!

6. Легке прибирання

Тріщини та пори на інших типах підлогових покриттів залучають безліч бактерій та бруду, що ускладнює їх очищення.

Навпаки, епоксидна підлога забезпечує гладку та повністю герметичну поверхню. Оскільки він не має щілин і пір, його набагато легше чистити та підтримувати у хорошому стані.

Фактично, тепла мильна вода – це все, що потрібно, щоб очистити епоксидну підлогу та зберегти її первинний зовнішній вигляд.

7. Рентабельність

Епоксидне покриття для підлоги – не найдешевший варіант, але його довговічність та зносостійкість виправдовують себе на довгі роки!

Встановіть епоксидну наливну підлогу вже сьогодні! Спеціалісти будівельної компанії «АльфаПівденьБуд» допоможуть Вам у цьому.