Промислові підлоги, бетонні підлоги (Одеса, Миколаїв, Херсон, Дніпро)

Промислові та складські приміщення мають ряд особливостей, які необхідно враховувати при їх облаштуванні. Підлоги, призначені для використання в спорудах промислового характеру, завжди схильні до найбільших навантажень. Якість підлогового покриття впливає ефективність роботи з виробництва, безпеку праці робочого персоналу. Ось чому важливим є виготовлення якісної підлоги, особливо у виробничих цехах, торгових та розважальних центрах, складах, морозильних та холодильних камерах, гаражах, паркінгах. На цих об’єктах використання високоміцних промислових бетонних підлог доцільно, зручно та вигідно. Такі промислові підлоги, при грамотному їх влаштуванні, не потребують спеціального догляду і служать багато років, не вимагаючи ремонту. Промислова підлога, ціна якої цілком розумна, стане запорукою успішної експлуатації всього приміщення.

Від чого залежить ціна промислової бетонної підлоги

Ціна на бетонну промислову підлогу розраховується індивідуально і залежить від низки найважливіших факторів. Головними є:

 • промышленный пол одессаоснова підлоги;
 • площа підлоги;
 • класс бетону;
 • кількість шарів;
 • наявність та діаметр арматури;
 • наявність зміцненого верхнього шару.

  На поверхню бетонної підлоги наносять полімерні покриття або топпінгове покриття.

  Вартість промислової підлоги
  Бетонна підлога з топпінгом товщиною 100мм- ціна від 717 грн/м2
  Епоксидна наливна підлога — ціна від 550 грн/м2

  Підлога промислової будівлі має низку переваг:
  — міцність та довговічність;
  — екологічність та натуральність;
  — простота у догляді;
  — несприйнятливість до всіх типів вібрацій;
  — стійкість до ударів;
  — безпиловість (відсутність пилу навіть при інтенсивній експлуатації);
  — стійкість до абразивного зносу;
  — не горючість (така підлога не боїться пожежі та відкритого вогню).


  Компанія ТОВ «БК»Альфапівденьбуд» надає якісні послуги з проектування та влаштування бетонної підлоги зі зміцненим верхнім шаром, укладання полімерних, наливних, бетонних підлог з підвищеними експлуатаційними характеристиками у виробничих масштабах. Дізнатися точну вартість монтажу промислової підлоги в Одесі, Одеській області або у будь-якій іншій точці України можна зв’язавшись з менеджерами нашої компанії за тел.(097) 164-90-97.
  Ми використовуємо лише якісні матеріали, даємо гарантію на виконані роботи.

  Переглянути приклади останніх виконаних робіт з виготовлення промислової підлоги можна в розділі “Наші проекти”:


  Устройство промышленного пола для производства по переработке и хранению изделий из пластика (с. Великодолинское, Одесская область)
  Устройство промышленного бетонного пола с упрочненным верхним слоем на СТО (с. Малодолинское, Одесская область)
  Устройство пола для автосалона “Audi” в Одессе

  Топінг

  Сам по собі бетон відрізняється неміцністю верхнього шару, тому використовуються спеціальні сухі цементні суміші – топінги. Технологія влаштування промислової бетонної підлоги зі зміцненим верхнім (поверхневим) шаром — топпінг — заснована на формуванні на поверхні свіжоукладеного бетону щільного, монолітного з основою цементного шару, що містить спеціальні наповнювачі. Застосування топінгу можливе лише на свіжоукладений та відвібрований бетон. Так як при цьому відбувається змішування зміцнюючого складу з так званим «цементним молоком», за рахунок чого досягається монолітне з’єднання з бетонною плитою. Процес вібрування бетону можна переглянути на відео.

  Топпінги відрізняються складом, але всі вони підвищують зносостійкість, міцність і удароміцність бетонної підлоги. Навіть за впливу таких негативних факторів як вібрація, підвищена вологість, різкі перепади температури в приміщенні, фізичний тиск поверхня промислової підлоги з топпінгом не деформується роками. Після заливки бетону проводиться його затирання за допомогою спеціальної машини, потім поверхня обробляють спеціальним рідким складом, силером. Щоб надати верхньому шару необхідну міцність, застосовують сухі зміцнювачі бетону.

  Ми застосовуємо кварцові та корундові наповнювачі для зміцнення бетонної підлоги.

  При укладанні промислової підлоги дуже важливо використовувати тільки сертифіковані матеріали і точно дотримуватися технології укладання підлоги.
  На відміну від інших технологій улаштування промислових підлог, заснованих на укладанні покриттів на поверхні сухого бетону, дана технологія забезпечує створення високоміцної зносостійкої підлоги одночасно з укладанням бетонної основи. Поверхня такої підлоги рівна та гладка.

  пол с топпингом структураЕтапи влаштування бетонної підлоги з топпінгом:

  • підготовка основи;
  • влаштування гідроізоляції;
  • арматурні роботи;
  • укладання бетонної стяжки;
  • нанесення зміцнювача;
  • затирання бетону;
  • нарізка та закладення герметиком деформаційних швів.

Процес затирання бетонної підлоги можна переглянути на відео нижче.
Якщо Вам потрібні високоміцні промислові бетонні підлоги — звертайтесь до компанії «Alfapivdenbud», професіонала в цій галузі.

Промислові наливні підлоги в Одесі, Дніпрі, Херсоні та Миколаєві

Промислові наливні підлоги відмінно проявляють себе як надійний та довговічний вигляд безшовного покриття для підлоги. Їх застосовують для великих площ із серйозними механічними навантаженнями чи складними експлуатаційними умовами. Даний вид підлоги з’явився набагато раніше за інші покриття наливного різновиду, а популярним став, оскільки на той момент вирішив безліч актуальних проблем: стійкість до різноманітних механічних та хімічних впливів, легкість в очищенні, висока міцність.

Область застосування промислових бетонних підлог

Завдяки своїм властивостям полімерні наливні підлоги використовуються:

 • у супермаркетах та торгово-розважальних центрах;
 • промышленный пол одессана об’єктах харчової промисловості, наприклад у кондитерських, м’ясній промисловості, у пивоварному та виноробному виробництві;
 • у медичній та фармацевтичній промисловості;
 • на складах;
 • у паркінгах, автомийках, автосервісах, СТО, автосалонах;
 • у морозильних та холодильних камерах, у промислових холодильниках та холодильних складах;
 • у лабораторіях;
 • у квартирах та приватних будинках.

Поліуретанові наливні підлоги. Такі підлоги ударостійкі, вони можуть витримувати сильні перепади температури, мати практично будь-яке колірне рішення, мають підвищену твердість, мають високу стійкість до впливу агресивних хімічних речовин. Такі підлоги відрізняються тривалим терміном експлуатації.
Епоксидні наливні підлоги. Епоксидне покриття є одним із підвидів полімерного покриття. Воно виступає як захист бетону. Епоксидне покриття відрізняється стійкістю до механічних та хімічних впливів, а також до впливів навколишнього середовища.

Наливна епоксидна підлога, виконана на основі епоксидних смол, наноситься методом наливу. Як наповнювач епоксидні покриття найчастіше включають кварцовий пісок. Перед нанесенням підлоги необхідно ретельно підготувати і вирівняти поверхню. Це дає можливість отримати гладку та рівну глянсову поверхню з повною відсутністю стиків та швів.

Від підготовки поверхні бетонної основи великою мірою залежить термін безремонтної експлуатації будь-яких полімерних покриттів. Важливою особливістю наливної підлоги є їх складна технологія створення: необхідно враховувати шорсткість стяжки, вологість повітря та бетонної основи, показники мікроклімату та інші фактори. Потрібно розуміти, що всі переваги наливної підлоги можуть бути розкриті лише при дотриманні всіх технологічних інструкцій.

Наливні підлоги мають високу стійкість до впливу хімічно агресивних речовин (наприклад, розчинників, гасу, кислот, лугів), антистатичні. Відповідно доцільно їх застосовувати в приміщеннях, де використовуються різні хімікати, в приміщеннях з підвищеною вологістю. Епоксидну підлогу доцільно застосовувати у хімічних лабораторіях та цехах, гаражах, автосервісах, автомийках, паркінгах.