Проектування та будівництво БМЗ в Одесі та Одеській області

Будівельно-монтажна компанія “Альфапівденьбуд” розробляє проекти та виконує монтаж швидкомонтованих будівель з металоконструкцій та сендвіч-панелей різної архітектури та комплектації, будь-яких форм та розмірів. БМЗ знаходять своє застосування в малоповерховому будівництві будівель різної площі: при будівництві складських комплексів, сільськогосподарських комплексів, овочесховищ, корівників, теплиць, будівель холодильних камер, автосалонів, СТО, логістичних центрів, виробничих споруд, спорткомплексів, виставкових павільйонів, торгових центрів.
Особливістю БМЗ є те, що вузли та деталі з’єднуються болтами, без використання зварювання. Така конструкція робить будівлі збірно-розбірними: їх можна розібрати та повторно зібрати на іншій ділянці.
Компанія «Альфапівденьбуд» надає повний комплекс робіт зі спорудження швидкомонтованих будівель з металоконструкцій та сендвіч-панелей в Одесі та Одеській області:

 • проектування, включаючи розробку робочої документації;
 • монтаж металоконструкцій;
 • виконання всіх видів земляних робіт, улаштування основ та фундаментів;
 • виготовлення огороджувальних конструкцій: сендвіч-панелей (для опалювальних будівель) та профільованого настилу товщиною 0,5 мм (для неопалюваних будівель), гнутих елементів;
 • виготовлення та монтаж швидкомонтованих будівель (БМЗ) висотою до 6 м., з безопорним прольотом до 24 м.;
 • доставка всіх елементів конструкції на місце будівництва та їх складання.

Швидкомонтовані будівлі від будівельної компанії “Альфапівденьбуд” – це оптимальне співвідношення ціни, якості та термінів виготовлення.
Замовити розрахунок вартості БМЗ можна за телефоном (097) 164-90-97.

Промислове будівництво в Одесі та Одеській області

Промислове будівництво — це будівництво або реставрація об’єктів, так чи інакше пов’язаних із виробництвом та промисловістю. Конструкція будь-якої будівлі залежить від її функціонального призначення. Ми використовуємо комплексний підхід для будівництва промислових будівель під ключ з урахуванням усіх побажань замовника. А професіоналізм наших співробітників дає вам упевненість як виконувані роботи.


В рамках промислового будівництва компанія ТОВ «БК «Альфапівденьбуд» виконує:
— будівництво виробничих приміщень;
— будівництво ангарів в Одесі та Одеській області;
— будівництво складів «під ключ»;
— будівництво промислових будівель;
— будівництво торгових центрів.

Завдання промислового будівництва: виконувати весь комплекс будівельних та монтажних робіт, забезпечувати введення в дію нових або розширення та реконструкцію вже діючих підприємств.
У сучасних промислових будинках розміщуються приміщення виробничого, складського, побутового, офісно-адміністративного та допоміжного призначення.
Промислова будівля повинна відповідати всім нормам безпеки, що діють, вписуватися в навколишню забудову, мати високі техніко-економічні показники.

Етапи промислового будівництва

Будівництво промислових об’єктів виконується у кілька етапів. Кожен етап має свої особливості, які необхідно враховувати під час зведення об’єкта. Виділяють п’ять основних етапів:

 1. Вибір території під будівництво
 2. Підготовка майданчика
 3. Проведення геологічної та топографічної експертизи
 4. Проектування та узгодження
 5. Будівельні роботи

Одним із найголовніших етапів будівництва будь-якої промислової будівлі є земельні роботи і, зокрема виготовлення фундаменту.

Будівництво промислових будівель та виробничих приміщень

На сьогоднішній день у промисловому будівництві першорядну роль відіграють швидкість зведення об’єкта та його вартість. При цьому мають бути дотримані всі норми якості та безпеки. Найчастіше будують будівлі монолітно-каркасним способом, будівлі із залізобетонних конструкцій, будівлі з каркасом із металоконструкцій. Сучасні матеріали та технології, які ми використовуємо при будівництві, дозволяють будувати ангари та склади у дуже стислий термін.
Компанія ТОВ «БК «Альфапівденьбуд» виконує будівництво промислових будівель та споруд «під ключ» з дотриманням усіх норм на кожному етапі будівництва: від проектування та земельних робіт до введення об’єкта в експлуатацію. Завдяки професіоналізму співробітників, сучасній техніці та технологіям будівництва ми можемо гарантувати мінімальні терміни будівництва не на шкоду якості об’єктів, що зводяться Ми розуміємо, що від якості виконання будівельних робіт залежить успішна експлуатація об’єкта в подальшому і відповідально ставимося до кожного будівельного етапу.Ми виконуємо замовлення як від приватних осіб, так і від великих замовників.