Будівництво фундаментів «під ключ» в Одесі та Одеській, Миколаївській, Херсонській та Дніпропетровській областях

Ми виконуємо повний комплекс робіт з виготовлення фундаментів:

 • Підготовка під фундамент
 • Стрічковий фундамент
 • Монолітна залізобетонна плита
 • Стовпчастий фундамент
 • ФБС фундаментні блоки
 • Обмазувальна гідроізоляція фундаменту

Даємо гарантію на всі виконані роботи!

Ціни від 1800 грн/м3 на влаштування залізобетонних фундаментів в Одеській, Миколаївській та Дніпропетровській областях на 2022р

У середньому ми виконуємо влаштування фундаменту за 3-4 тижні.

Примеры наших работ

Влаштування нульового циклу для промислової будівлі, 1620 м2

Влаштування стрічкового фундаменту під приватний будинок

 

Влаштування стрічкового фундаменту під приватний будинок

Стовпчастий фундамент під виробничий цех

Стовпчастий фундамент під виробничий цех

 
Відгуки про нашу роботу

«Выражаю свою благодарность компании «Альфапiвденьбуд», в частности ее руководителю Сергею Григорьевичу. Может мне повезло, а может компания так всегда работает, но за все время строительства фундамента, не было ни одного срыва или чего-то подобного. Очень понравилась схема поэтапной оплаты работ: траншея и отверстия под сваи, армокаркас свай и монолитной ленты, заливка, армокаркас плиты, заливка. Принцип «сделали — заплатил» мне был очень комфортен. Молодцы. Строители — профессионалы, сделали все так как я хотел и даже лучше, т.к. многие их советы были весьма полезны, и я ими пользовался. Уверен, что следующим летом постройка стен и перекрытий вновь пойдет в том же духе, и дом будет построен также как монолитный фундамент: без нервов, спокойно, в свое наслаждение. Спасибо!»

Анатолий, с. Степановка, Одесская обл.

Переваги роботи з нами:

 • Оперативне отримання інформації з будівництва фундаменту «під ключ»
 • Під час укладання договору ми фіксуємо розцінки на весь термін будівництва
 • Використання тільки якісних матеріалів (арматура товщиною 10мм, 12мм, 14мм, товарний бетон B25 та інше)
 • Наші пропозиції щодо будівництва залізобетонних фундаментів найкращі за співвідношенням ціна/якість
 • Виконуємо роботи точно у термін
 • Зателефонувавши нам зараз, ви зможете здійснити переїзд до нового будинку вже цього року!
Не відкладайте виконання своїх планів!
Телефонуйте зараз (097) 164-90-97

Фундамент: будівництво «під ключ» в Одесі, Миколаєві, Херсоні, Дніпрі

При будь-яких будівельних роботах, особливо коли йде будівництво приватного будинку, особлива увага приділяється фундаменту, адже це частина будівлі, яка надалі не підлягає ремонту або перебудові. Ми розуміємо, що від якості пристрою фундаменту залежить подальша успішна експлуатація всього об’єкта та відповідально ставимося до всіх покладених на нас завдань. Маючи великий практичний досвід, фахівці нашої компанії якісно виконають влаштування фундаменту в Одесі та Одеській області з гарантією виконаних робіт.
Компанія ТОВ “Альфапівденьбуд” виконує повний комплекс будівельних робіт та є професіоналом у влаштуванні залізобетонних фундаментів, у бетонуванні фундаменту.

Скільки коштує зробити фундамент в Одесі, Миколаєві, Херсоні та Дніпрі

Якщо ви набираєте в пошуковій системі фразу «ціна фундаменту Одеса», то крім загальних фраз про індивідуальний прорахунок вартості будівництва фундаменту, очікуєте побачити на сайті цілком конкретні цифри. Ми пропонуємо влаштування стрічкового залізобетонного фундаменту від 2000 грн/м3.
Дана вартість фундаменту в Одесі включає вартість витратних матеріалів і бетонних робіт, і складена з урахуванням цін інших компаній, що пропонують послугу.

Типи залізобетонних фундаментів

Споруда залізобетонного фундаменту під час будівництва є свідченням його довговічності. Тому що саме цей вид фундаменту відрізняється міцністю та надійністю в експлуатації.
Використання залізобетонного фундаменту широко поширене у процесі будівництва як промислових та громадських будівель, так і споруд житлового призначення.

Існує три основні типи таких фундаментів: колонні або роздільні; стрічкові; суцільні.
Конструктивні схеми фундаментів: а — стрічковий; б — стовпчастий; в — суцільний; 1 — залізобетонна фундаментна балка; 2 — залізобетонна фундаментна плита.
Стрічкові монолітні фундаменти виконують у вигляді безперервних стін (а), стовпчасті — у вигляді системи стовпів (б), що окремо стоять, і суцільні — у вигляді суцільної плити прямокутного або ребристого перерізу під весь будинок (в). Під усі відповідальні будівлі та споруди, як правило, влаштовують залізобетонні фундаменти.
Використання сучасних технологій та застосування надійної європейської техніки та обладнання дає можливість виконати якісне заливання фундаменту за низькою вартістю.

Етапи влаштування монолітного фундаменту

Заливання фундаментів «під ключ» складається з наступних основних етапів:
— підготовка ділянки та земельні роботи;
— підготовка основи фундаменту;
— підготовка армування фундаменту та опалубні роботи;
— бетонування фундаменту;
— догляд за бетоном.
Міцні характеристики фундаменту та споруди в цілому безпосередньо залежать від дотримання технології процесу бетонування.

Вибір типу фундаменту

Якщо було прийнято рішення закласти фундамент, то вибір конструктивного рішення та грамотний розрахунок його потужності краще довірити спеціалістам. Вибір типу фундаменту залежить від таких факторів, як:

 • стан та тип ґрунту на ділянці будівництва;
 • рівень ґрунтових вод;
 • рельєф ділянки під будівництво;
 • глибина промерзання ґрунту;
 • навантаження від несучих конструкцій будівлі та розподіл вертикального навантаження по периметру та площі будівлі;
 • чи передбачено проектом підвал та цокольний поверх.

Влаштування фундаменту не тільки важливий етап, але й витратний. Якщо неправильно вибрати тип фундаменту, неправильно його прорахувати або неякісно виконати, то надалі це призведе до утворення тріщин у фундаменті та стінах, до вогкості або нерівномірного просідання будівлі. Наслідки непрофесійного влаштування фундаменту видно вже в процесі експлуатації будівлі, а їхнє усунення потребує великих витрат.
Будівництво фундаменту, бетонування фундаменту — це частина будівельних робіт, на якій не можна економити. Якісний фундамент – міцна основа вашого будинку!

 

Детально про типи залізобетонних фундаментів

 • Стрічковий фундамент
  Стрічковий фундамент - найпоширеніший вид використовуваного фундаменту, що є залізобетонною смугою, що проходить по периметру всієї будівлі. Даний вид фундаменту закладають під усі стіни (зовнішні та внутрішні), при цьому зберігаючи однаковий поперечний переріз по всьому периметру. Стрічковий фундамент можна закладати на різну глибину. Залежно від цього він буде дрібнозаглибленим або заглибленим. Стрічковий фундамент не вимагає великих земляних робіт і на його влаштування йде невелика кількість матеріалу. Стрічковий фундамент можна використовувати тільки на ділянках з непоганим грунтом. Його може застосовувати при будівництві будівель на 1-2 поверхи з бетону, цегли або каменю; при будівництві будинків з важкими перекриттями (залізобетонними чи металевими); при будівництві підвалів або цокольних поверхів
 • Стовпчастий фундамент
  Є системою стовпів - опор, які розташовуються в строго визначеному розрахунковим шляхом порядку. Цей вид фундаменту доцільно використовувати при зведенні відносно невеликих легких будівель без підвалів, що мають, як правило, не більше двох поверхів, а також різних будівель для господарських потреб та легких конструкцій каркасного типу. Стовпчастий фундамент можна застосовувати на рівних ділянках без перепаду висот, при цьому грунт повинен мати хороші характеристики. Якщо порівнювати трудові та матеріальні витрати, то стовпчастий варіант фундаменту виявиться набагато вигіднішим, стрічковим, але він підходить далеко не для кожного будинку.
 • Плитний фундамент
  Плитковий фундамент - це фундаментна плита, яка розміщується на підкладці, яку необхідно робити із сипких матеріалів. Така конструкція не боїться переміщень ґрунту, що забезпечує тривалу експлуатацію. Плитний монолітний фундамент може бути влаштований як дрібнозаглиблений або заглиблений. При укладанні монолітного фундаменту по всій поверхні плит, що несе, застосовують жорстке армування. Плитний фундамент добре протистоїть можливим зсувам ґрунту, він стійкий до різноманітних деформацій, які можуть виникнути через промерзання ґрунту або просідання. Суцільний фундамент застосовується для будівництва будинків у складних кліматичних умовах. Для будівництва великих будівель ідеальним варіантом є цілісні плити. Вони можуть витримувати максимально високі навантаження.