Влаштування підлоги в холодильних камерах в Одеській, Миколаївській та Дніпропетровській областях

Промислова підлога в холодильних камерах суттєво відрізняється від підлоги у виробничих приміщеннях іншого призначення, що зумовлено безперервною дією на неї низьких температур.

Холодильні камери в основному використовуються в харчовій та фармацевтичній галузі. Це має на увазі гігієнічність підлогового покриття. Вимоги до підлог в сучасних холодильних камерах включають:

  • міцність,
  • зносостійкість,
  • стійкість до впливу низьких температур,
  • гігієнічність покриття,
  • безпиловість.

Перед укладанням підлоги в холодильній камері проводиться спеціальна підготовка. Для запобігання сильному охолодженню підстилаючого шару бетонної підлоги укладають теплоізолюючий шар, що захищає нижчі конструкції.

В якості верхнього шару покриття для підлоги для холодильних камер можуть використовуватися зміцнені покриття (топпінги) або епоксидна наливна підлога. Така підлога буде рівною, гладкою, герметичною і простою в прибиранні.

Підлога в холодильних камерах прослужить довго в тому випадку, якщо дотримуватися всіх нюансів і технологій його укладання. Тому таку відповідальну роботу краще довірити команді професіоналів.

Компанія «Альфапівденьбуд» спеціалізується на укладанні підлог у холодильних камерах. Ми допоможемо підібрати оптимальний варіант покриття для підлоги з урахуванням всіх особливостей конкретного об’єкта.