Виготовлення підлоги для паркінгу – відповідальне завдання, при вирішенні якого необхідно враховувати різні фактори даного об’єкта (перепади температури, підвищена вологість та інші) та грамотно вибрати конструкцію підлоги та матеріали для її облаштування.

Якою має бути підлога для паркінгу

пол для паркингаЩодня підлога в паркінгу витримує велике навантаження. Шипи на автомобільних шинах сприяють розтріскуванню та руйнуванню підлоги на автостоянці. Вибираючи основу для паркування, слід пам’ятати, що воно повинно мати низький рівень стирання, бути міцним і довговічним, мати хорошу стійкість до механічного та ударного впливу, мати хімічну стійкість до впливу хімічно агресивних рідин, таких як бензин, машинні олії, антифриз, розчини кислот та солей. Також покриття для підлоги паркінгу не повинно ковзати і добре піддаватися прибиранню. Пожежна безпека — ще один важливий критерій для підлог на паркінгах.

Конструкція довговічної підлоги для паркінгу

бетонный пол для паркингаКонструкція підлоги для паркінгу може бути різною, але в ній будуть присутні бетонна стяжка та захисний шар. Як захисний зміцнюючий шар може бути топпінг, або ж наливна епоксидна підлога. Відмінним видом покриття для паркінгу є наливна підлога. Вона має всі необхідні якості і створює ідеально рівну поверхню без стиків і швів. Наливна епоксидна підлога не боїться впливу паливно-мастильних матеріалів. Така підлога легко піддається ремонту, який можна зробити локально, не зупиняючи роботу у всьому приміщенні.
У деяких випадках особливу увагу слід приділити ущільненню ґрунту та гідроізоляції, а іноді бетонна стяжка розташована на залізобетонній плиті перекриття. Обов’язковою умовою довговічної підлоги на автостоянці є професійно виконане бетонне стягування з якісного бетону з армуванням металевою сіткою або металевою фіброю. Бетонна стяжка має бути гладкою і рівною. Це досягається при дотриманні технології укладання бетонної стяжки і також залежить від майстерності виконавців.